Aktuality

7 denní safari

7 denní safari

5 loveckých dní - farmy v blízkosti města Bloemfontain v centrální části JAR     3.050,-EUR/lovec v ceně je odstřel - oryx,impala,blesbock a prase bradavičnaté Dle ceníku je možné dále lovit: kudu,eland,voduška,zebra, bílý springbock, pakůň žíhaný i běloocasý,hartebeest,duiker, caracal, šakal atd. v ceně je zahrnuto:profesionální lovecký doprovod, transporty z a na letiště v Bloemfontein nebo Johannesburgu -transporty během lovu, ubytování, plná penze, praní prádla, event.zapůjčení zbraně. v ceně není zahrnuto: letenka do Johannesbourgu a dále do Bloemfontain,munice,preparace a odeslání trofejí,spropitné, alko nápoje, extra lovecké dny.Další detaily na vyžádání.

Zobrazit »
Super nabídka !!!

Super nabídka !!!

  Super nabídka pro rok 2019 Jedinečná nabídka - lov buvola kaferského + antilopy vrané - 12.900,-EUR - 7 loveckých dní 8 nocí - balíček včetně transitů z a na letiště, ubytování a plné penze.

Zobrazit »
Jihoafrická Republika trosku jinak

Jihoafrická Republika trosku jinak

Lze vám ušít nabídku na lov africké zvěře na míru včetně nelovícího doprovodu s fakultativními turistickým výlety.Spolupracujeme s několika loveckými farmami, kde působí profesionální lovci jako lovecké doprovody pro hosty.

Zobrazit »
Lotyšsko

Lotyšsko

Exkluzivní nabídka, lov vlka naháňkou - nejlépe pro skupinu 5-6 lovců - letos jsou v Lotyšsku ideální podminky pro tento způsob lovu vlka - přepokládá se, že se bude lovit cca v polovině února- lovecká cesta na 5 dnů

Zobrazit »
Hledat