O nás

Vážení myslivci – lovci,

majitel agentury Ing. Zdeněk Blacký se více jak 30 let věnuje myslivosti, mnoho let vykonával i funkci  mysliveckého hospodáře a předsedy mysliveckého sdružení.Jako lovec procestoval prakticky všechny kontinenty. Úzce spolupracujeme s mnoha prověřenýmí outffitery po celém světě, kteří zásadně provozují svoji činnost  v rámci zákonných norem pro danou zemi – to garantuje bezproblémový pobyt, lov a odeslání trofejí do zemí EU.Jsme schopni uspokojit požadavky i velmi náročných lovců, včetně loveckých cest na míru. Můžeme kompletně zajistit vaše představy o lovecké cestě včetně doručení trofejí na místo určení a jejich preparace/viz spřátelené weby/

Cestu Vám zajistíme  kompletně, včetně letenek, víz, dokumentů k převozu zbraní a cestovního pojištění a vyřízení CITES. Prosíme, nesrovnávejte cenu běžných pobytových zájezdů s cenami loveckých cest – náročnost a podmínky jsou nesrovnatelné.Jistě jste sami poznali, že na rčení „za málo peněz, málo muziky“ je něco pravdy – naši snahou vždy bude, abyste za své peníze dostali co nejlepší trofej,kterou dovezete domů bez potíží  a bezproblémový pobyt v místě lovu.

Uvedené ceny berte prosím jako orientační -vyžádejte si prosím vždy aktuální cenovou nabídku-při nejlepší vůli nelze průbežně aktualizovat všechny destinace.

Na základě Vašeho požadavku Vám zpracujeme nabídku lovu a pokud se rozhodnete jet s loveckou agenturou Safarex – pak Vám vyhotovíme smlouvu o lovu dané zvěře, kde budou uvedeny detaily o pobytu, lovu a cenových podmínkách ..

Trofeje z Afriky je nutné ponechat v zemi lovu, kde je předepsán způsob jejich ošetření s dodáním na místo určení dle Vašeho přání v rozmezí 3 až 8 měsíců. Vzhledem k tomu, že veterinární předpisy EU jsou čím dále tím tvrdší, je nutné počítat s tím, že i trofeje z ostatních zemí a zemí EU není možné s sebou vzít ve většině případů jako spoluzavazadlo, ale je také nutné počítat s několikaměsíční dodací lhůtou.Jistě jste už slyšeli o případech, kdy uskutečníte v určité zemi loveckou cestu, ulovíte dobré trofeje ale ty se vám potom ani po několika letech nedaří  dovézt domů-vyhněte se těmto problémům a realizujte loveckou cestu přes loveckou agenturu k ověřeným partnerům.

Zdravotní prevenci pro jednotlivé destinace je nutné řešit v součinnosti s hygienickou stanicí v místě vašeho bydliště. Samozřejmě, že vás upozorníme na nutnou prevenci podle jednotlivých zemí a budeme vás informovat i o hygienických podmínkách v místě pobytu. Je povinné se nechat očkovat proti žluté zimnici v oblastech do 30 stupňů severně i jižně od rovníku. Z nepovinné prevence se doporučují antimalarika v oblastech s výskytem malarie a stejně tak hepatitida typu A i B, tetanus a tyfus v konkrétních destinacích.

V principu se nedoporučuje v rizikových oblastech konzumace nebalených nápojů, ledu, zmrzliny, zeleninových salátů opraných ve vodě z místních zdrojů a tepelně neopracovaných potravin.

 

Hledat